اسلایدر قالیشویی

بهترین وپیشرفته ترین دستگاه قالیشویی
گالری اسلایدر
ثبت سفارش قالیشویی
سفارش شستشو فرش
ثبت مبل شویی

نوع شستشو فرش درقالیشویی

 

 

شرایط شستن فرش یاقالی، درقالیشویی اول راننده فرشها راتحویل ازمنزل مشتریان بارسید معتبر تحویل می گیرد، بعد ازجمع اوری به کارخانه قالیشویی فرستاده ،ودرنوبت قرار می گیرندواول گردگیری می کنند بعد به شستشومی دهند،شستشو مانده به نوع درجه بندی 1یا 2 یا ممتاز باشد که قیمت ها متفاوت است بسته به مواد شوینده دارد ونوع شستن ووقت گیر است،

https://carpettabriz.ir

شاید هنوز دوران نوجوانی را به خاطر داشته باشید که اواخر اسفند گرچه فصل امتحانات بود و هنوز کمی از مانده سرمای زمستان دست و پاهایمان را سوزن سوزن می‌کرد، اما به شوق آب‌بازی پاچه‌های شلوارمان را بالا می‌زدیم و کاسه به دست به جان قالی خیسی که کف حیاط پهن شده بود، می‌افتادیم.

آن روزها دیدن قالی های رنگارنگی که از پشت بام منازل آویزان شده بودند، خبر از رسیدن بهار و فصل خانه تکانی می داد... یاد باد آن روزگاران یاد باد!

اما امروز دیگر خبری از آن حال و هوا نیست، بلکه تمام این حس به چند برگ نیازمندی های روزنامه تبدیل شده است و به جای دیدن قالی های رنگارنگ آویزان از پشت بام، صدای آیفون تصویری را می شنویم و وانتی پر از قالی را می بینیم که منتظر ایستاده است.

آن حس زیبای کودکی جای خود را به یکی از الزامات زندگی ماشینی داده است: قالیشویی های صنعتی. خدماتی که بسیاری از خانواده های شهرنشین از اوایل اسفند تا فرا رسیدن سال جدید خواه ناخواه از آن استفاده می کنند.

اکنون نیز دوباره زمان استفاده از آن خدمات، همراه با نگرانی هایش فرارسیده است. کدام قالیشویی برای شستشوی فرشها قابل اعتماد است؟ به کدام قالیشویی می توان اعتماد کرد که فرش ها را بخصوص اگر دستباف و گران قیمت هم باشند، خراب نکند؟ برای شستن قالی هایمان چقدر باید هزینه کنیم؟ این گزارش در فصل پررونق قالیشویان تلاش می کند کمکتان کند.

 

درنتیجه باید فرشها دراوایل بهمن ماه به قالیشویی داد تا نوبت به فرشها ونوبت بگیرید.